Yükleniyor

ÇÖZÜMLERİMİZ

EBYS

Devlet kurumları için ilgili yönetmelikler doğrultusunda hazırlanan Belge Yönetim Sistemi Modülümüz ile gelen giden evra ve tüm arşiv sisteminizi entegre edebilir elektronik imza kullanarak hiç çıktı almadan evrak yönetiminizi yapabilirsiniz. Ürünümüz TSE 13298 standartları belgesine sahiptir.

SATINALMA

Satınlama sürecinizi tek bir çıktı almadan tamamen elektronik ortamda yürütebileceğiniz Satınalma Modülümüz ile inanılmaz derecede kolay ve hızlı operasyon gerçekleştirebileceksiniz. Mükemmel iş akışı ve esneklik performansı sayesinde size özel kurgulamalar yapabilir ve rahatlıkla iş süreçlerinize uyarlayabilirsiniz.

LABORATUAR

Tamamen dinamik yapısı ile parametre bağımsız kalite standartlarına uygun olarak planlanmış Laboratuar Modülümüz ile analiz değerlerini sınırsız kullanıcı ile yönetebilir, analiz ücretlerini otomatik belirleyebilir ve çıktı almadan tüm raporlarınızı oluşturabilirsiniz.

ATIK YÖNETİMİ

Atığın fiyatlandırılmasından bertaraf edilmesine kadar uçtan uca bir çözüm bulabileceğiniz Atık Yönetimi Modülümüz ile tüm yönetmeliklere uygun olarak sürecinizi yönetebilirsiniz. Sınırsız atık tipi ve bertaraf yöntemi tanımlayabilir gelişmiş raporlar ile stratejik kararlar verebilirsiniz.

NAKLİYE

Taşıma süreçlerinizi yönetebileceğiniz Nakliye Modülümüz ile kamyon ve şoför organizasyonu yapabilir süreçleri kolaylıkla bir iş akışına bağlayabilirsiniz. Uydu takip sistemleri ile entegrasyon kurabilir raporlamalar ile kolaylıkla sürecinizi yönetebilirsiniz.

DANIŞMANLIK

Konusunda uzman ve deneyimli danışmanlarımız ile süreç danışmanlığı ve yazılım danışmanlığı konularında tecrübemizi sizlerle paylaşıyoruz.

Ürün Broşürleri

Ürünlerimiz ile ilgili detaylı bilgilere ulaşabilmek için pdf formatındaki ürün broşürlerinimizi bilgisayarınıza indirebilirsiniz.


SystekProduct_1.0.pdf (18.6 Mb)